Tuesday, September 22, 2009

supremum

praktyka@supremum.pl
22 September 2009 19:47
GUM/TECH


Pierwszym słowem po "oferujemy" jest "bezpłatne", mimo wszystko warto spróbować. W najbliższym czasie rozpocznę piąty rok studiów (informatyka AGH), kwalifikacje sprzętowe spełniam więc z nawiązką. Chcąc ustosunkować się do pozostałych wymagań myślę że tak, myślę że dałbym radę.

Z założenia szukam jednak pracy - nekatwork.blogspot.com - na blogu dokumentuje swoje poczynania, uwzględniam także projekty na studiach oraz pracę magisterską. W poczytnym miejscu znajduje się także CV - link

Etap praktyk chciałbym już mieć za sobą, ale jeżeli zostaną postawione przede mną jasne perspektywy byłbym w stanie poświęcić się dla sprawy. Branża w której operuje SupremumGroup całkowicie odpowiada moim zainteresowaniom i tym czym chciałbym zajmować się w przyszłości. Niekoniecznie jako administrator sieci, ale sam fakt że firma poszukuje osoby na takie stanowisko dobrze świadczy o jej potencjale. Posiadam wiele pomysłów i jestem gotowy by swój entuzjazm przekładać na konkretne efekty, na czym skorzystam sam oraz mój przyszły pracodawca. Jestem pewien że przy odpowiednim nastawieniu jest to tylko kwestią czasu.

Z przyjemnością dam się zaprosić na rozmowę kwalifikacyjna. Jako iż dużo czasu spędzam przy komputerze preferowaną formą kontaktu jest email, numer w CV też jest aktualny.

Pozdrawiam serdecznie
Michał Stefanów

0 komentarze:

Post a Comment