Sunday, September 13, 2009

online marketing

This was the best lecture I've ever attended!

About one year ago I've received an AdWords coupon. Yeah, sure, why not I thought. But then then inital fee was required and the minimal money transfer was twice as much as the amount of the fee. I thought they are deceiving me so I quit at the last step. After this classes I recognize AdWords as the most efficient way of advertisement!

Szanowni studenci,
W związku z ograniczoną liczbą miejsc (20 miejsc) na wykładzie z Marketingu w Internecie – prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami przesłanymi nam przez prowadzącego wykład, p. mgra P. Marca.

Wszyscy chętni powinni w pierwszej kolejności przystąpić do testu kwalifikacyjnego, który odbędzie się 26 października (poniedziałek), o godz. 9.30, w siedzibie GOOGLE (Rynek Główny 12).

Wykład z Marketingu w Internecie, 1 semestr, 15 h, 20 miejsc

Miejsce odbywania się wykładu: Sala: ul. Czapskich 4 (siedziba CITTRU)
Termin: poniedziałki 9:30 (ruchome terminy, 7 wykładów po 90minut)
Kwalifikacja: test, jednorazowa okazja zdawania - 26.10.2009 poniedziałek, godz. 9:30. Test odbędzie się w siedzibie Google, Rynek 12 (wejście przez pasaż 13, 2 piętro)

Test kwalifikacyjny będzie zawierał pytania z zakresu szeroko pojętej wiedzy o Internecie oraz o reklamie w sieci. Przygotowując się, warto zobaczyć stronę ranking.pl oraz zapoznać się z formami reklamy w Internecie, przykładowo na stronach reklama.interia.pl oraz adwords.google.pl

Dodatkowe wymogi:
- zgłoszenie konkretnej firmy, na której przykładzie prowadzona będzie kampania reklamowa AdWords (w dniu zdawania testu)
- 40zł na otwarcie konta AdWords (może zostać pokryte przez zgłoszoną firmę jeśli do tej pory nie reklamowała się w AdWords)
- obowiązkowe przystąpienie do zaliczenia (niestety bez wolnych słuchaczy w tym roku)

Forma zaliczenia:
- pisemny miniaudyt
- ocena działań reklamowych na koncie AdWords
- test końcowy

1 comment:

  1. Easily Increase Your ClickBank Banner Traffic And Commissions

    Bannerizer makes it easy for you to promote ClickBank products using banners, simply go to Bannerizer, and get the banner codes for your picked ClickBank products or use the Universal ClickBank Banner Rotator Tool to promote all of the ClickBank products.

    ReplyDelete