Friday, September 18, 2009

me as a spokepersonIn elementary school I used to stutter (dictionary), now history has come full circle. And I'm not worried that by publishing this message I'll reduce my chances, I'll find my place finally.

projektmiejski@gmail.com
18 September 2009 01:53
wiadomosc - oferta pracy - rzecznik prasowy


Dziekuje za wiadomosc, nie przypuszczałem że będąc biernie zapisanym do grupy na facebooku oferta pracy sama do mnie trafi. Własnie jestem na etapie poszukiwania, a wszystkie poczynania dokumentuję na specjalnie ku temu założonym blogu - nekatwork.blogspot.com

Jestem osobą medialną, to nie jest moje jedyne miejsce w internecie, jako iż jeden obraz mówi więcej niż 1000 słów pokaże pokrótce czym się zajmuję - wakacjones.blogspot.com - znajomi którzy mnie nie znają mówią że jest chaotycznie, ale dla mnie i przyjaciół wiele haseł to "hasła klucze" stanowiące punkt wyjścia do bardziej rozległych tematów, akurat w ostatnim poscie są linki do artykułów o opuszczonym budynku przy ul. Wielickiej 2...

Ponadto 25 września będę celebrowac urodziny, zapis przygotowań także jest na blogu - dwaaprzezsiedem.blogspot.com - pierwsza impreza pod tytulem "2a/7" odbyła sie w Sylwestra 14 lutego, było zupełnie inaczej, teraz też będzie inaczej, w największym skrócie zapraszam wszystkich (naprawde wszystkich) do kursowego tramwaju ("15" na Cichy Kącik) gdzie kazdy bedzie sie bawic do wlasnej muzyki. Po dojezdzie na pętle zamierzamy kontynuować impreze w basenie - facebook album - kolejne puste miejsce, kolejna rzecz która chciałbym żeby żyła.

facebook album
- ścieżki rowerowe też mnie drażnią. Teraz kiedy wybieram te linki, powoli uświadamiam sobie że zależy mi na Krakowie, że nawet przedstawiam się jako "Stefan z Krakowa" co czesto powoduje usmiech ale też dobrze pokazuje kim jestem.

Pracując razem z wami mógłbym się w pełni zaangażować w sprawy bliskie mojemu sercu, na pewno nie zabrakłoby mi pomysłów i motywacji. Mam tez pełno znajomych dzieki ktorym moglbym naglosnic Projekt Miejski. Gdy tylko odebrałem wiadomosc nie czekalem do rana, natychmiast wzialem sie za pisanie niniejszego maila. Jezeli wymagana jest bardziej oficjalna forma (z polskimi literkami) proszę bardzo - ale to dopiero rano :)

Pozdrawiam serdeczenie i liczę na odpowiedź
Michał Stefanów


UPS. I forgot to mention that I can work in a team, that I am easy going and so on but did they really expect me to put such empty phrases?

0 komentarze:

Post a Comment