Wednesday, September 9, 2009

first attempts

Lack of direct links in flash sucks (indirect link):


praca@alterart.pl
26 June 2009 21:01
CV - informatyk


Dobry wieczór,
"CV - informatyk" i chociaż ja nie tylko o tym, to nie chcę by mój mail nie przeszedł przez filtr założony na pocztę.

Mój profil na goldenline - (link)
Moje CV - (link)

Sprawy tak się jednak mają, że nie zamierzam wiązać swojej przyszłości z informatyką. Mam już promotora (widać koniec) i zamierzam skończyć te studia, ale zdecydowanie bardziej wolałbym pracować w branży organizacyjno-iwentowej. Uwielbiam mieć kontakt z ludźmi, pełno spraw na głowie, cały czas dzwonić pisać odpisywać i czuć ten pozytywny stresik który motywuje do działania.

Na Woodstocku będę tyrać jako członek Pokojowego Patrolu, z kolei na Openera wybieram się w roli turysty. Na kilku festach udało mi się "pożyczyć" VIPowskie opaski i przyznam się że bardzo sobie cenię takie przyziemnie bonusy jak chociażby darmowa woda czy też miejsce pod samą sceną. Szczerze mówiąc chciałem napisać w tej sprawie już wcześniej, miałem jednak obawy że nie zostanę potraktowany poważnie. W chwili obecnej potwierdzam że to jest nie tylko kaprys, gadżet oraz lans, ale także świetna okazja na nawiązanie kontaktów. Jeżeli jest taka opcja, to zamiast rozdawać wśród znajomych czy też członkom bandów, wiadomo że halo! :)

Pozdrawiam serdecznie i liczę na odpowiedź

STATUS:
no answer


● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Another attemp was by accident. I was going to apply for another company, I just wanted to update my profile and on the homepage I've found job fantastic job offer. From the last modification date on the document it was 17th July:
Rozpoczynam swoje działania, bynajmniej nie stoję w miejscu tylko frunąc na pełnym sprężu podążam do celu. Chciałbym zacząć przekuwać swój młodzieńczy entuzjazm na widoczne efekty.

Od pewnego czasu obserwuje działania Pride&Glory. Kiedy zalogowałem się na GoldenLine i na stronie startowej znalazłem ofertę pracy momentalnie zabrałem się za napisanie niniejszego listu, a także mini update w swoim CV. Ukończenie studiów jest moim priorytetem, wiem Se dyplom wyższej uczelni zdecydowanie pomoże mi późniejszej karierze. Miesięczne praktyki nauczyły mnie wielu rzeczy, niekoniecznie związanych z informatyką. Przede wszystkim wiem, Se nudne zadanie oderwane od reszty zespołu nie sprzyja pracy na maksimum możliwości.

W swojej pracy zamierzam połączyć kontakt z ludźmi z wykorzystaniem technicznych umiejętności. Warunki oferowane przez Pride&Glory przewyższają dotychczasowe standardy i praca w innym miejscu stanowiłaby jedynie niedościgniony wzór. Agencja interaktywna pozwoliłaby mi także znaleźć upust dla wielu pomysłów, które na drodze ewolucji mogłoby być zaadaptowane przez nasz zespół. Duży może więcej, a ja nie zamierzam zaczynać od podstaw ucząc się jedynie na własnych błędach. Praktycznie całe swoje życie mieszkam w Krakowie i znajomość lokalnych realiów odbiłaby się z korzyścią dla całej firmy.

Ogłoszenie jest kierowane głównie dla wymiataczy w stopniu większym niż mniejszym. Niemniej jednak w trakcie swoich studiów zetknąłem się z wieloma językami programowania a brak doświadczenia rekompensuję brakiem złych przyzwyczajeń. Będę wdzięczny jeżeli moja kandydatura pojawi się biurku Prezesa, będzie mi niezwykle miło jeżeli zostanę zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, a przypadku kiedy stanę się częścią zespołu – permanentna radość zagości na mej twarzy.

I applied via special form, I attached the foregoing letter and my CV, then put some note in the form. The response was immediate:
I am on hollyday until 17th of July. In any urgent case, please contakt Anna Kotaś: 510 163 268, ania@prideandglory.pl.
I'm sure that the personalized ad on the homepage wasn't for free, what's more on the company site they had different (higher) expectations (link). Anyway it was funny to receive at first a vocational response.

STATUS:
Bardzo dziękuję za Twoją aplikację, ale właśnie wybraliśmy osobę na to stanowisko i kończymy rekrutację.


● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Considering my previous message as sent in a hot period, I tried contacting AlterArt once again:
kontakt@alterart.pl
5 August 2009 18:42
Coke Live - współpraca


Zgodnie z informacjami podanymi na stronie (nie wiem na ile aktualnymi) poszukujecie informatyka-programisty. Co prawda spełniam znaczną cześć stawianych wymagań, niemniej jednak wiem w której dziedzinie chciałbym spróbować swoich sił - jest to organizacja wydarzeń, kiedy czuję że to co robię ma znaczenie i cały czas mam kontakt z innymi ludźmi. Wiem również że łącząc swoje pasje można osiągnąć najlepsze rezultaty.

Duży może więcej, a ja nie zamierzam zaczynać od podstaw ucząc się jedynie na własnych błędach. Dlatego też oferuję swoją pomoc podczas Coke Live. Praktycznie całe życie mieszkam w Krakowie i znajomość lokalnych realiów może wyjść na plus całemu przedsięwzięciu. Jednocześnie będzie to świetna okazja abym mógł zapoznać się teamem a także warunkami organizacji takiego festiwalu.

Dosłownie kilka dni temu wróciłem z Przystanku Woodstock w którym brałem udział jako wolontariusz w Pokojowym Patrolu. Co prawda moje kompetencje ograniczały się głównie do "cieciowania" niemniej potrafię wyciągnąć z tego wnioski i jeszcze bardziej przekonuję się że jest to branża w której czuję się dobrze, ale już nie jako chłopiec do bicia tylko sprawca wydarzeń. (link) - tworzenie tej wiadomości to nie był czas stracony - "Liczę na to że mój głos zostanie dostrzeżony i przyczyni się do lepszego funkcjonowania Woodstocku podczas kolejnych edycji."

Nie chcę by mój entuzjazm został skierowany w niewłaściwą stronę, chcę zacząć przekuwać go na konkretne rezultaty. Proszę pozwolić mi spróbować (nawet jeżeli się sparzę, zapiszę to po stronie plusów) a dołożę wszelkich starań aby Was nie zawieść.

Wszelkie dane kontaktowe znajdują się na blogu - wakacjones.blogspot.com - najbardziej istotny może być numer telefonu (502 434 474) który jest zawarty w facebook'owym badge'u. Ludzie są leniwi, nie chce im się czytać, dlatego staram się umieszczać zdjęcia i filmiki, a tekst przeplatać cytatami i odnośnikami do innych stron. Ostatnimi czasy nagromadziło się jednak wiele spraw wartych omówienia ale proszę się nie przerazić głównie tekstową formą bloga.

Pozdrawiam serdecznie i liczę na odpowiedź


STATUS:
Dziękujemy za zainteresowanie. Rekrutacja na to stanowisko została zakończona.
Actually I didn't know that they were recruting for that post, I wanted to have it not to be recruited.

0 komentarze:

Post a Comment