Sunday, February 28, 2010

Sunday, February 21, 2010

Tuesday, February 16, 2010

Monday, February 15, 2010

Saturday, February 13, 2010

google adwords training

Szkolenia Internetowe AdWords
Bezpłatne szkolenia obejmują zagadnienia dotyczące AdWords, a tempo nauki zależy wyłącznie od Państwa. Przeciętnie kurs trwa około 15-20 minut i można wziąć w nim udział w dowolnym czasie. Oferujemy Państwu także szkolenia zakończone sesją poświęconą na pytania i odpowiedzi.

Kraków | Szkolenie dla początkujących | 490 zł
Am I still a beginner?

Thursday, February 11, 2010

Monday, February 8, 2010

mefedron google adwords



WTF:
1. DARMOWA PRZESYŁKA POCZTĄ POLSKĄ

2. Wszystkie produkty w sklepie są odczynikami do badań naukowych (research chemicals, RC). ŻADEN Z PRODUKTÓW NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA!!! Na naukę nigdy nie jest za późno. Chroń przed przypadkowym spożyciem.

3. Każdy klient zobowiązuje się do NIE PODAWANIA zakupionych substancji organizmom z gatunku Homo sapiens.

4. Możliwy odbiór osobisty na terenie Krakowa

5. Wszelkie pytania i sugestie można kierować pod nr. 505 26 22 36 lub playand1@o2.pl


Google adwords policy:
Narkotyki i związane z nimi akcesoria

Nie należy promować narkotyków i związanych z nimi akcesoriów.
Reklamy promujące narkotyki i związane z nimi akcesoria są niedozwolone. Dotyczy to akcesoriów związanych z narkotykami, niedozwolonych substancji farmaceutycznych, odzieży związanej z narkotykami oraz leków ziołowych, takich jak szałwia i grzyby halucynogenne.

Saturday, February 6, 2010

Wednesday, February 3, 2010

Monday, February 1, 2010