Wednesday, September 9, 2009

shame on you casses

I visited forum, pressed "show new posts" and then found thread related to job offers. It was like a revelation - this job is for me!
andrzej.kowal@dev.casses.pl
20 August 2009 23:41
praca - aplikacja - CV


Dzień dobry wieczór,
Nazywam się Michał Stefanów i jestem studentem już prawie 5 roku informatyki na AGH. Mimo iż są wakacje zajrzałem na forum mojego kierunku i znalazłem wątek poświęcony pracy. Natychmiast się nim zainteresowałem i poprosiłem Piotrka Domidera o kontakt. Jestem całkowicie przekonany iż spełniam wszystkie wymogi dotyczące stawiane przed kandydatami na wszystkie wymienione stanowiska: Grafik Komputerowy (GUI Designer), Junior Analyst, "osoba wspierająca marketing".

Przepraszam za niezbyt formalną formę tego maila, nawet gdybym się starał wyszłoby to całkowicie nienaturalnie. Poza tym w piątek rano wyjeżdżam do Warszawy (teraz taki mini pośpiech), nie będzie mnie jakiś czas, ale chciałem od razu zaznaczyć że jestem zainteresowany podjęciem pracy. Bliskość uczelni a także elastyczne warunki stanowią bardzo duży plus. Sam natomiast przez najbliższy rok z całą pewnością będę w Krakowie a połączenie pracy ze studiami z pewnością zmieni mój sposób spędzania wolnego czasu. Póki co to blog jest de facto moją pracą, tam staram się zawrzeć wszystko to co dla mnie istotne.

Posiadam profil na goldenline - (link) - natomiast CV wysyłam w załączniku. Będzie mi bardzo miło jeżeli zostanę zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, będzie mi jeszcze milej jeżeli porozumiemy się w sprawie warunków rozpoczęcia pracy.

Pozdrawiam serdecznie
Michał Stefanów


I received a phone call the next day (Friday 21st Aug), but as I've written before I was on my way to Warsaw. I wasn't able to make an appointment so far so we agreed to another phone call on the following Monday (Monday 31st Aug). I arranged my day to be easy accessible by a phonecall during working hours. Unfortunately:

andrzej.kowal@dev.casses.pl
31 August 2009 23:50
Re: praca - aplikacja - CV


Dzień dobry wieczór,
Cieszę się że moja aplikacja dotarła do adresata. Już następnego dnia otrzymałem telefon w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej, ale nie byłem w stanie umówić się na konkretny dzień i godzinę - właśnie byłem w pociągu do Warszawy gdzie korzystając z końca wakacji zamierzałem spędzić parę dni. Dlatego też umówiłem się z Panią w słuchawce na telefon w poniedziałek, ten poniedziałek który właśnie ma się ku końcowi. Stosownie do tego ułożyłem swój plan dnia, aby w godzinach pracy być dostępnym pod telefonem.

Mam nadzieje że jest to zwykłe niedopatrzenie a nie znak że rekrutacja na wszystkie stanowiska została już zakończona. Specjalnie wysłałem wiadomość wcześniej aby zasygnalizować zainteresowanie a także aby dać Państwu czas na sprawdzenie moich referencji :) Tak na poważnie to nie ma ich zbyt wiele, ale dzisiaj biegłem do każdego nadchodzącego telefonu i ogólnie przyjąłem nastawienie bardzo pro praca.

Będę wdzięczny za kontakt, w dalszym ciągu uważam że świetnie spełniam stawiane przez Państwa wymagania, oraz że czerpałbym satysfakcję z wykonywanej pracy. Studiuję informatykę - mail jest moją naturalną formą komunikacji, niemniej jednak jutro od południa będę czekać na telefon :)

Pozdrawiam serdecznie
Michał Stefanów

On the following day I received a phonecall and made an appointment for Friday 4th of September 10:00am. I was self-confident and determined to get this job, on the other hand I knew that I have plenty of time to find something suitable for me. Anyway it was difficult for me to get some sleep the night before.

It was the first time since the beginning of holidays when I was commuting by 164 bus. I didn't expect so huge traffic jams on the way to Mateczny roundabout since left home early I was right on time to the interview.

Standard questions:
- what do you know about the company
- what are your expectations
- why us
- what are your plans for future
I've done my homework and was satisfied with the results. Today I had a dream, then received the email. Shame on you casses!

MORE TO GO:
● Sabre - (done)
● my distant distant applications (it'll be funny)

0 komentarze:

Post a Comment