Sunday, September 13, 2009

online marketing

This was the best lecture I've ever attended!

About one year ago I've received an AdWords coupon. Yeah, sure, why not I thought. But then then inital fee was required and the minimal money transfer was twice as much as the amount of the fee. I thought they are deceiving me so I quit at the last step. After this classes I recognize AdWords as the most efficient way of advertisement!

Szanowni studenci,
W związku z ograniczoną liczbą miejsc (20 miejsc) na wykładzie z Marketingu w Internecie – prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami przesłanymi nam przez prowadzącego wykład, p. mgra P. Marca.

Wszyscy chętni powinni w pierwszej kolejności przystąpić do testu kwalifikacyjnego, który odbędzie się 26 października (poniedziałek), o godz. 9.30, w siedzibie GOOGLE (Rynek Główny 12).

Wykład z Marketingu w Internecie, 1 semestr, 15 h, 20 miejsc

Miejsce odbywania się wykładu: Sala: ul. Czapskich 4 (siedziba CITTRU)
Termin: poniedziałki 9:30 (ruchome terminy, 7 wykładów po 90minut)
Kwalifikacja: test, jednorazowa okazja zdawania - 26.10.2009 poniedziałek, godz. 9:30. Test odbędzie się w siedzibie Google, Rynek 12 (wejście przez pasaż 13, 2 piętro)

Test kwalifikacyjny będzie zawierał pytania z zakresu szeroko pojętej wiedzy o Internecie oraz o reklamie w sieci. Przygotowując się, warto zobaczyć stronę ranking.pl oraz zapoznać się z formami reklamy w Internecie, przykładowo na stronach reklama.interia.pl oraz adwords.google.pl

Dodatkowe wymogi:
- zgłoszenie konkretnej firmy, na której przykładzie prowadzona będzie kampania reklamowa AdWords (w dniu zdawania testu)
- 40zł na otwarcie konta AdWords (może zostać pokryte przez zgłoszoną firmę jeśli do tej pory nie reklamowała się w AdWords)
- obowiązkowe przystąpienie do zaliczenia (niestety bez wolnych słuchaczy w tym roku)

Forma zaliczenia:
- pisemny miniaudyt
- ocena działań reklamowych na koncie AdWords
- test końcowy

0 komentarze:

Post a Comment