Wednesday, September 9, 2009

0:3 and terrible style

Working in a company dealing with airlines - why not? Application for today:
Witam,
jestem mile zaskoczony działem "rekrutacja" znajdującym się na stronie (link). Brak ściśle zdefiniowanych stanowisk wskazuje na otwartość wobec utalentowanych kandydatów.

Wakacje wolałem wykorzystać zgodnie z nazwą i ich przeznaczeniem. Po aktywnie spędzonym czasie właśnie rozpoczynam 5 rok studiów na AGH - najbliższy rok z całą pewnością spędzę w Krakowie. uważam że przyszła pora aby zacząć przekuwać swój entuzjazm na konkretne efekty.

Zawsze musi być ta pierwsza poważna praca i właśnie jestem na etapie poszukiwań. Branża turystyczna i lotnicza cały czas będą się rozwijać, z kolei ja prezentuje umiejętności informatyczne ale chciałbym podjąć pracę niekoniecznie jako programista obsługujący niskopoziomowe wyjątki, klepacz test-case'ów czy też bibliotekarz nadrabiający braki w dokumentacji. Moje zainteresowania są bardzo rozległe i uważam że najlepsze efekty powstają na skrzyżowaniu swoich pasji.

Mam nadzieję, że to co prezentuję swoją osobą zyska uznanie w oczach firmy. Dlatego też prosiłbym o informację dotyczącą wolnych etatów. Moim celem wciąż pozostaje ukończenie studiów, dlatego też najbardziej byłbym zainteresowany podjęciem pracy w wymiarze 1/2 lub 3/5 etatu. Z tych samych powodów nie jestem w stanie na dojazdy do Zabierzowa, podczas gdy biurowiec przy ul. Wadowickiej znajduje się w połowie drogi pomiędzy domem a uczelnią.

Mam nadzieję, że przedstawione w ten sposób warunki nie dyskwalifikują mnie już na starcie. Niezależnie od wszystkiego warto było jednak spróbować.

Pozdrawiam serdecznie i liczę na odpowiedź
Michał Stefanów

OMG - "mam nadzieję" starting two following paragraphs isn't a good omen. That's why I named this post besided Poland lost 0:3 to Slowenia in terrible style.

I'm not removing me first and last name intentionally. One day google will put on the top of search results for my name (link). Anyway 5,410 results is quite a lot and a mobile number displayed on the first page might disturb my privacy one day. Touch wood! (dictionary)

0 komentarze:

Post a Comment